© Blue way up Patryk Lange, Grodzka 42/1, 31-044 Kraków.

 1. pl
 2. en

.

Twoje imię i nazwisko?
Twój adres email?
Twój numer telefonu?
Czy chcesz otrzymać fakturę VAT?
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany, dziękuję. Będę z Tobą w kontakcie odnośnie dalszych kroków.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Klikając poniższy przycisk "Wyślij", że przyjmuję do wiadomości, iż moje dane osobowe zawarte w tym formularzy będą przetwarzane przez Blue way up Patryk Lange, dla potrzeb niezbędnych do prowadzenia działań promocyjnym i organizacji wydarzeń i wyrażam zgodę na ich przetwarzanie w w/w zakresie zgodnie z polityką prywatnościPodstawę prawną przetwarzania moich danych osobowych stanowi art. 23 ust. 1 pkt 2 lub art. 27 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.).

Transformująca Obecność
w przywództwie i coachingu

Bo głęboka zmiana w Świecie zaczyna się od nas...

 

edycja on-line

Zgłaszam się

Dołączam do kursu

Zapisuję się

Jesteś coachem?

Pomagasz w zmianie?

Transformująca Obecność pozwoli Ci zadbać o to, aby Twoi klienci osiągali głębokie, trwałe zmiany w swoim życiu.

Pięć dni warsztatów on-line w dwóch etapach

Moduły

Moduł I, 3 dni
3 - 5 grudnia 2020
Platforma ZOOM

 

Moduł II, 2 dni

7 - 8 stycznia 2021

Platforma ZOOM

52 punkty

Akredytacja ICF

Kurs TPLC pozwala uzyskać 52 akredytowane godziny szkoleniowe czyli tak zwane Coach Specific Training Hours

Im wcześniej tym taniej

Cena

Early Bird (do 30.09.2020): 5500 zł +VAT

 

Standard: 6000 zł + VAT

Zwrot kosztów

Rezygnacja

 • do 3 miesięcy przed warsztatem - zwrot całej kwoty

 • od 3 do 1 miesiąca - zwrot 70 % kwoty

 • od 1 miesiąca do dwóch tygodni - zwrot 50% kwoty

 • poniżej 14 dni - kwota nie zostanie zwrócona.

Jesteś liderem lub przedsiębiorcą?

Dbasz o ludzi?

Transformująca Obecność umożliwi Ci poznanie prostych i skutecznych narzędzi, dzięki którym praca Twoja i Twojego zespołu będzie efektywniejsza i skuteczniejsza.

Umysł poprzedza wszelkie doświadczenie...

Patryk Lange

Wierzę w ruch od wewnątrz do zewnątrz. Bardziej świadomy tego czym jestem w głębi swojego Umysłu, mogę żyć mądrzej a przede wszystkim spokojniej i w harmonii z Życiem.

 

Takie myślenie o funkcjonowaniu w Świecie, byciu jego częścią, zgłębiam i rozwijam od 2008 roku, od kiedy moją główną ścieżka rozwoju stał się Buddyzm. Od tego czasu nieprzerwanie praktykuję, jestem pod coraz większym wrażeniem prawdziwości i uniwersalności nauk, których podstawy powstały ponad 2500 lat temu. 

 

W swojej zawodowej roli bywam coachem i trenerem zapraszając i wspierając klientów do odważnej eksploracji swoich wewnętrznych światów, poznawania się w ten sposób, konfrontowania z tym co trudne i odkrywania tego co piękne i wpierające. Odwaga do bycia sobą i gotowość do poznawania prawdy o sobie, to kluczowe motywy mojej pracy. Wierzę, że z tego wynika szczera i partnerska relacja do Życia, którego jesteśmy częścią i które współtworzymy.

 

Zapraszam gorąco na spotkanie ze sobą w ramach warsztatu TPLC. Będzie to podróż wgłąb swojego wewnętrznego Świata, za pomocą obecności, uważności i szlachetnej prostoty w duchu koncepcji i narzędzi stworzonych przez Alana Seale.

 

Wyrusz z nami w podróż do Mądrości.

Uwalniam i przekraczam...

Joanna Zawada - Kubik

Jestem człowiekiem w podróży - rzeczywistej i metaforycznej. W ciągłym procesie uczenia się i rozwoju, przemierzania setek, tysięcy kilometrów, jako trener, coach lub jako uczeń.

 

Od ponad 13 lat, zainspirowana ko-aktywnym przywództwem Karen i Henry Kimsey House, podejściem Transformującej Obecności Alana Seala, Teorią U i dialogiem zainicjowanymi przez naukowców z MIT, a także mistycznymi ścieżkami duchowymi, różnej wielkości krokami stąpam po drodze odkrywania świadomości, obecności i dialogu.

 

Czy to łatwa droga? Z pewnością nie. Żyjemy w świecie „quick wins", używania siły i pigułek na wszystko, których skutki uboczne są często bardziej niebezpieczne niż sama przypadłość. Nie serwuję tabletek na sukces. Zabieram w podróż, która pozwoli zobaczyć coś więcej: przekroczyć to co przeszkadza i stworzyć interwencje, które służą i są trwałe.

 

Zapraszam na warsztat TPLC tych, którzy czują dreszcz ekscytacji na myśl o wyruszeniu w podróż. Głęboko nie znaczy ciężko - raczej prawdziwie. Cytując Josepha Cambella - „w jaskini odnajdziesz swój skarb” wierzę, że podróż tworzy bohatera.

 

Zapraszam zatem do podróży.

Joanna Zawada-Kubik (MCC) & Patryk Lange (PCC) zapraszają na stworzony przez Alana Seale'a 

5-dniowy kurs dla COACHÓW, LIDERÓW i PRZEDSIĘBIORCÓW

TPLC Polska 2020 - przywództwo i coaching oparte na transformującej obecności to uważne podejście do życia, przywództwa i biznesu.

Umożliwia dotarcie do sedna okoliczności i sytuacji, dostrzeżenie pojawiającego się potencjału, a w końcu wykorzystanie go do tworzenia nowych rozwiązań, wynikających z wyboru i pojawiających się możliwości.

Program Kursu

Opinie uczestników poprzedniej edycji

Zapisy

Podczas Kursu poznasz

Informacje

Prowadzący

 • Zapraszamy na 5 intensywnych dni, wypełnionych inspiracją, pracą, mocą i bliskością, podczas których poszerzysz wiedzę, poznasz metody i zdobędziesz doświadczenia umożliwiające głęboką i przemieniającą pracę z ludźmi.
   
 • Pracując metodyką Transformującej Obecności, umożliwiamy klientowi lub pracownikowi kontakt z jego autentycznością i poznanie siebie. Dzięki głębokiemu zrozumieniu własnej tożsamości i wyborów, stworzy okoliczności, w których możliwy jest ciągły rozwój i zmiana.
   
 • Jako trenerzy pracujemy w głębokiej uważności, dostępności i praktyczności i takiego podejścia do klienta uczymy podczas tego warsztatu. 
   
 • Nauczymy się pracować się w przestrzeni, w której wszystkie myśli, emocje i sposób postrzegania są czystą energią. Doświadczymy wejścia w tę energię i dowiemy się jak z nią pracować.

Podstawy

Poznamy podstawowe zasady i działania oparte na głębokiej, Transformującej Obecności.

Źródło

Nauczymy się szybko docierać do sedna okoliczności by przyspieszyć głębokie zmiany w życiu Klientów.

Energia

Poznamy narzędzia i przećwiczymy umiejętności coachingowe oparte na świadomości energii.

Intuicja

Dowiemy się czym jest i jak jej w prawidłowy, mocny i efektywny sposób używać.

Język

Zastanowimy się nad jego znaczeniem i przedefiniujemy niektóre pojęcia.

Warunki

Nauczymy się tworzyć optymalne warunki do głębokiej, trwałej zmiany.

Szkolenie Asi i Patryka prowadzone było z dużą uważnością i niezwykle profesjonalnie. Treści bardzo ciekawe i inspirujące. Sama przyjemność! Bardzo polecam.

Katarzyna Rutecka

Joasia i Patryk, to właściwi ludzie na właściwym miejscu! Polecam pracę z nimi z całego serca :)

Maja Wilk, Terapeuta

Uważam, że to świetne szkolenie w wielu aspektach a najmocniejsze dwa to: poznawczy - dogłębne zrewidowanie swoich poglądów na swój temat i poznanie się na nowo oraz narzędziowy - świetne w prostocie narzędzia, gotowe do używania od razu po spotkaniu.

Kasia

Coach i Trener