18-20 lutego 2021, on-line

UWAŻNOŚĆ W COACHINGU

Uważność (mindfulness) to umiejętność koncentracji i wyciszenia umysłu. To sztuka bycia obecnym z tym wszystkim, czego doświadczamy: emocjami, myślami, sygnałami z ciała i naszego otoczenia, oraz wszystkim, co składa się na nasze doświadczenie w obszarach: fizycznym, emocjonalnym i intelektualnym. Ponadto z podejścia mindfulness wynika głębsza refleksja a z nią świadomość. Wszystko to bardzo dobrze współgra ze skutecznym i profesjonalnym coachingiem.

 

Wejdź do świata Uważnego Coachingu. Poznaj sposoby na docieranie do nieoczywistych informacji i aktywizowanie głębokiej refleksji u Klientów.

Coaching oparty na uważności pozwala w skuteczny i szybki sposób docierać do sedna doświadczenia Klienta i pracować nad tym co w istotny sposób wpływa na osiąganie zakładanych przez niego celów. Może być stosowany w dowolnym kontekście – osobistym, biznesowym przywódczym a także coachingu grupowym i zespołowym. Szkolenie ma na celu przybliżenie uczestnikom założeń podejścia MBS (Mindfulness Based Coaching) wraz z doświadczeniem i przećwiczeniem technik i konkretnych narzędzi, między innymi z nurtu Transformującej Obecności autorstwa Alana Seal’a.

Program

MODUŁ I: Wprowadzenie do uważności (mindfulness)

 

 • 3 cechy uważności

 • 4 poziomy uważności

 • Podstawowe ćwiczenia rozwijające uważność

 • Filozofia regularnych kroków w rozwoju mindfulness

 • Sposoby wprowadzania elementów uważności do sesji 

 

MODUŁ II: Życzliwa obecność i pogłębienie kontaktu ze swoim doświadczeniem
 

 • Natura życzliwej obecności ze swoim doświadczeniem

 • Emocje jako system komunikacji z głębszymi poziomami doświadczenia

 • Model coachingowy SFERA

 

MODUŁ III: Wybrane narzędzia z nurtu MBC i Transformującej Obecności do pracy w coachingu

 • 6 emocji

 • 3 Inteligencje

 • emocja - metafora - przemiana

 • praca z Przestrzenią

 • siłowanie i podążanie

 • 7 perspektyw

„Niezwykłe szkolenie zarówno pod kątem zdobycia nowych narzędzi do wykorzystania w pracy coacha ale również pod względem możliwości doświadczenia ich działania osobiście. Miałam wątpliwości co do formy online, ale okazało się, że to absolutnie nie jest nawet w najmniejszym stopniu utrudnieniem. Był to pełnowartościowy warsztat, bardzo rzetelnie przygotowany, przeprowadzony z niezwykłą uważnością na każdą z uczestniczek, perfekcyjnie dopięty w czasie. Patryk pokazał mistrzowski kunszt swoich umiejętności i doświadczenia. Z pewnością mój zasób wiedzy i kompetencji powiększył się o bardzo wartościową wiedzę i umiejętności. Z całego serca będę polecać. Dziękuję :)“

Ania - coach

„Świetny warsztat o tym, jak za pomocą bardzo subtelnych narzędzi dotrzeć do niezaprzeczalnej prawdy o sobie. Poruszający, odkrywczy, kotwiczący zmianę na bardzo głębokim fundamencie. Plus świetne, Twoje Patryk, pełne uważności prowadzenie. Dużo przeżyłam przez te trzy dni! I za to dziękuję :)“

Anna - coach

„Jak nazwałabym to szkolenie? Powrót do siebie. Na tym szkoleniu nie tylko miałam okazję nauczyć się narzędzi uważności i ich zastosowania w sesji coachingowej, ale przed wszystkim obejrzałam siebie, swoje potrzeby, przystanęłam.“

Magda - coach

Organizacja:


Prowadzący: Patryk Lange
 

Terminy:

18.02.2021, czwartek 17:00 - 20:00 

19.02.2021,   piątek 10:00 – 16:00

20.02.2021,  sobota 10:00 – 16:00
Realizacja szkolenia: platforma ZOOM

 

Cena: 580 zł brutto
 

Twoje imię i nazwisko
Twój e-mail:
Twój telefon
Czy chcesz fakturę?
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany, dziękuję. Będę się z Tobą kontaktował w najbliższym czasie.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zapisz się, zapraszam!

Klikając poniższy przycisk "Wyślij", że przyjmuję do wiadomości, iż moje dane osobowe zawarte w tym formularzy będą przetwarzane przez Blue way up Patryk Lange, dla potrzeb niezbędnych do prowadzenia działań promocyjnym i organizacji wydarzeń i wyrażam zgodę na ich przetwarzanie w w/w zakresie zgodnie z polityką prywatności.


Podstawę prawną przetwarzania moich danych osobowych stanowi art. 23 ust. 1 pkt 2 lub art. 27 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.).

Zapisuję się

© Blue way up Patryk Lange, Grodzka 42/1, 31-044 Kraków.

 1. pl
 2. en