powrót >>

Jako początkujący coach miałem przyjemność uczestniczenia w superwizji indywidualnej z Patrykiem i było to niezwykle budujące doświadczenie. Ciekawe ćwiczenia pomogły mi dotrzeć do obszarów, o których myślałem wcześniej nieco inaczej. Wziąłem z tego bardzo dużo, nadal często wracam do ćwiczenia z sercem, głową i brzuchem i wniosków z tego ćwiczenia, obserwacji, lekcji na przyszłość, tego z czego zdałem sobie sprawę. To była niesamowicie pouczająca, budująca, ale też wzmacniająca godzina.
Dziękuję!

 

29 maja 2018
Witold - manager, coach


 

Miałam pierwsza w życiu sesje z coachem i w zasadzie nie wiedziałam czego sie spodziewać, natomiast wiedziałam jake obszary w zarządzaniu chciałabym poprawić. Moje spotkania bazowaly na czterech obszarach, które sama wskazalam do rozwoju, lepszego poznania i lepszego zrozumienia. Udalo nam się zrealizować założony plan a mi osobiście udalo się juz wdrożyć to czego nauczył mnie Patryk. Zmiana punktu widzenia, praktyczne wskazówki, dobra atmosfera, zrozumienie potrzeb i emocji to z pewnością coś co możecie otrzymać od Patryka.

 

11 marca 2018
Alicja - kierownik działu


 

I had a first Coach session with a different Coach, and I didn't like it at all. It was a very strong psychologically oriented Coaching, based on discussions. I had the Impression to visit a psychologist, which was not at all what I was looking for. Then I changed for Patryk, and it was exactly what I looked for. A good method to apply in the requested situations, some simulations of discussions that I would have to perform with my Boss / my employees, and these sessions developed me a lot. After about 6 months, my Boss saw the Changes and prized me for my new attitude towards Tasks and the way I was handling them. So I can only thank Patryk for that, and recommend him for anybody who wants to develop himself professionally. The Coaching was in English (as I'm French and don't speak polish too well).
 

5 marca 2018
Emmanuel - Head of Project DepartmentPrzed spotkaniem z Patrykiem nie miałem zaufania do instytucji coach'a. Mam również wrażenie, że w branży IT jest bardzo specyficzne podejście do tego typu pracy "nad człowiekiem". Zaryzykowałem i bardzo pozytywnie się zaskoczyłem. Z Patrykiem pracowałem przez kilka miesięcy. Dzięki niemu podjąłem kilka bardzo odważnych i zmieniających moje życie decyzji. Otworzyłem własną firmę, oderwałem się od korporacji i zapoczątkowałem budowanie własnego wizerunku i przedsiębiorstwa. Oczywiście Patryk nie powiedział mi co mam zrobić, a raczej razem uporządkowaliśmy to co siedziało w mojej głowie. Koniec końców, bardzo dziękuję Patrykowi za jego pracę, zaangażowanie i wkład w mój sukces. Co ważne, wszystkie spotkania odbyły się zdalnie. Polecam!
 

30 listopada 2017
Krzysztof - CEO - firma IT"... gdy uczeń jest gotowy, Mistrz się pojawia..." i to jest prawda.... Zanim rozpoczęłam sesje z Patrykiem, byłam na etapie wycieńczenia w każdej strefie życia. Prowadzę firmę i w pewnym momencie utknęłam w miejscu i nie potrafiłam działać. Dzięki sesjom zrozumiałam co wpływa na mój sposób postępowania i co jest przeszkodą w dalszym rozwoju. Ustaliłam priorytety, nauczyłam się asertywności i nabrałam pewności, że idę w dobrym kierunku. Wprowadziłam zdrowe zasady panujące w firmie, nauczyłam się rozmawiać o problemach i pieniądzach. Stworzyłam równowagę miedzy życiem osobistym i zawodowym, co było dla mnie bardzo ważne... Był to również czas zajrzenie w głąb siebie, dla mnie bardzo trudne doświadczenie ale dzięki temu poznałam własne słabości i swoja SIŁĘ. Trafiłam na wspaniałego człowieka, a przede wszystkim PROFESJONALISTĘ. "Poszukującym" serdecznie polecam!!! Czas coachingu z Patrykiem, był najlepszą inwestycją w moim dotychczasowym życiu. Dziękuję Mistrzu :)
 

6 września 2017
Beata - accounting Office


 

Patryk prowadził u nas warsztaty dla zespołu Managerów z elementów coachingowych w zarządzaniu, które przerodziły się w coaching zespołowy w ramach którego zespół przepracował realne problemy businesowe. Potrafił zarządzać energią zespołu i zauważył, że na ten moment zespół miał większą potrzebę pracy na realnych casach a nie nabywania konkretnych umiejętności coachingowych. Świetnie sprawdził się w roli coacha zespołowego i moderatora. Polecam:)
 

28 marca 2017
Pakita - HR Director


 

Bardzo dobra seria sesji przez jakie przeszedłem z Patrykiem pozwoliły mi w relatywnie krótkim czasie powrócić nie tylko do pionu ale i zrozumieć, że moje własne ograniczenia narzucałem sobie, niepotrzebnie, sam. Wszystko to nie formie "absolutnych rad i wytycznych" ale dobrej obserwacji i komunikacji dzięki którym ostatecznie wszystko jest dużo lepsze. Dzięki wielkie.
 

17 września 2015
Iwo - IT


 

Patryk prowadził dla nas dwudniowe warsztaty grupowe na dobre rozpoczęcie pracy w nowym zespole. Był otwarty na potrzeby grupy, uważnie podążał za procesem grupowym. Nie gubiąc głównego sensu potrafił zaskakiwać, a nawet spontanicznie kreować przestrzeń gdy ktoś z grupy jej potrzebował. Patryk nie zgrywa wszechwiedzącego, nie wywyższa się, pomimo, iż jego wiedza obejmuje szereg różnych dziedzin i jest równie imponująca jak elastyczność w prowadzeniu zajęć. W kontakcie jest otwarty, szczery i autentyczny. Coaching z Patrykiem to żywe doświadczenie przeżyte w uważnym i troskliwym towarzystwie. Polecam zarówno jako osoba uczestnicząca w warsztatach grupowych, jak też jako liderka zespołu, która skorzystała z kilku sesji coachingu indywidualnego z Patrykiem. Jest to człowiek z dużym potencjałem i niezwykłą umiejętnością odnajdywania i umacniania go w innych ludziach.
 

16 sierpnia 2015
Katarzyna - koordynatorka merytoryczna w organizacji pozarządowej
Patryk potrafi uważnie słuchać, posiada rozwiniętą wrażliwość oraz inteligencję emocjonalną, w działaniu kieruje się etyką. Jest praktykiem, potrafi ocenić i spojrzeć z różnych punktów widzenia. W momentach gdy brakuje motywacji lub przekonania potrafi wykrzesać chęć do działania.
 

5 sierpnia 2015
Katarzyna - kierownik


 

Jako absolwent studiów coachingowych wiedziałem jak powinien wyglądać skuteczny coaching. To w czym towarzyszył mi Patryk przeszło moje najśmieszniejsze oczekiwania. Tej drogi nie da się opisać. Mogę tylko powiedzieć gdzie jestem. Jestem 300 km od dotychczasowego miejsca zamieszkania i 3000 mil od dawnego ja. Dzięki Patrykowi koniec tamtego ja stał się początkiem drogi, która nadal mnie zachwyca i nie pozwala popaść w dobrze mi znaną monotonię. Dzięki pracy z Patrykiem uwierzyłem, że świat naprawdę wspiera bohaterów i zmiana jest możliwa. I przekonuję się o tym każdego dnia. Opowiadam bajki? Na co dzień tak :-) ale w tym przypadku jestem śmiertelnie poważny. Uczucie, ze nie czujesz się już komfortowo w dawnej strefie komfortu jest bezcenne. To jeszcze nie oświecenie ale początek drogi do szczęścia. Ja na szczęście spotkałem Patryka. I tego spotkania i wspólnej wędrówki Wam życzę.
 

2 sierpnia 2015
Filip - Strateg w agencji reklamowejSpotkania z Patrykiem dały mi dużo wiedzy o sobie, otwarły mnie na rzeczy, o których wcześniej nie ośmielałam się nawet pomyśleć. Zwiększyły moją pewność siebie i pozwoliły mi dostrzec, że punkt, w którym obecnie jestem w życiu zawodowym nie jest już tak całkiem "startowym punktem". Dzięki tym spotkaniom poznałam wiele cennych narzędzi pomocnych przy organizacji swojego czasu i miejsca pracy, dowiedziałam się, jak swoje słabości przekuwać w swoją siłę oraz zrozumiałam, że profesjonalizm nie jest dla mnie czymś nieosiągalnym (a nawet w wielu sytuacjach już bywam profesjonalistką). Wreszcie zdecydowałam się też na bardzo odważny krok, jakim jest założenie własnej działalności gospodarczej, a co bez wsparcia Patryka pewnie jeszcze kilka lat kołatałoby mi się tylko z tyłu głowy. Jego wiedza w tym temacie jest aktualna, dzięki czemu miałam świadomość, że nie rozmawiam z nim o czymś zupełnie abstrakcyjnym, a o konkretnej, możliwej do zrealizowania sprawie. Patryk potrafi słuchać człowieka, z którym pracuje i ma ogromną intuicję. Podczas spotkań posiłkuje się różnymi metodami i doskonale nimi żongluje w zależności od sytuacji i potrzeby. Gorąco polecam sesje coachingowe z Patrykiem i dziękuję Ci, Patryku, za poświęcony mi czas.
 

8 czerwca 2015
Natalia - Transkrybent / Opiekun Klienta i Sprzedawca


 

Sesje coachingowe z Patrykiem to przede wszystkim praca z samym sobą. Patryk umiejętnie pomaga odnaleźć przeszkodę-problem, skutecznie go diagnozuje i wskazuje właściwy kierunek myślenia o nim. Uczy analizować siebie, wyciągać wnioski i co bardzo ważne, nie osądzać innych. Zachęca i pokazuje jak zrozumieć i słuchać siebie. Dzięki rozmowom z Patrykiem utwierdziłam się w swoich poglądach, kilka aspektów zmodyfikowałam w taki sposób, aby nie budziły we mnie lęku ze zmierzeniem się z nimi. Odkryłam na nowo swoje mocne strony i pracuję nad poprawą swoich słabości. Patryk urozmaica rozmowę ćwiczeniami, wykresami, posiłkuje się też kartami Points Of You, przez co spotkania nie wywołują stereotypowych skojarzeń z wizytami u psychologa, ale stają się rozmową z kimś bliskim i zaufanym, kimś komu zależy na osiągnięciu celu w równym stopniu co rozmówcy. Ogromne podziękowanie dla Ciebie za cierpliwość, otwartość, zaangażowanie, inteligencję, wrażliwość, wiedzę i doświadczenie, które ciągle w sobie rozwijasz. A najkrócej jak się da: Coaching z Patrykiem to spotkania konkretne i skuteczne. Za które bardzo dziękuję!!
 

2 czerwca 2015
Magdalena - Dział Sprzedaży i Obsługi Klienta


 

Kiedy rozpoczynałem sesje coachingowe u Patryka, nie miałem zupełnie pomysłu na mój dalszy rozwój zawodowy a wiedziałem, że jest mi on bardzo potrzebny. Patryk pomógł mi odnaleźć i uporządkować to co we mnie jest najbardziej wartościowe a także przydatne na rynku pracy. Począwszy od określenia podstawowych wartości jakimi chcę się kierować w pracy aż do umiejętności i możliwości ich realnego wykorzystania w interesujących mnie branżach. Czuję się teraz o wiele bardziej pewny siebie, jest także dla mnie jasne czego chcę i wiem jak zamierzam to zrealizować. Moje postrzeganie siebie zmieniło się ogromnie przez czas uczestniczenia w sesjach. Teraz przyszedł czas na działanie i zmianę, której potrzebuję. Sam Patryk natomiast dał się poznać jako dojrzały człowiek, który potrafi słuchać a także sięgać głębiej aniżeli tylko do umiejętności i doświadczeń zawodowych. Praca i duchowe potrzeby naszego życia są nierozłączne i mogę z całym przekonaniem stwierdzić, że po sesjach u Patryka mam jasną wizję jak połączyć moją pracę z potrzebami ducha. Dziękuję więc bardzo Patrykowi za poświęcony czas a także polecam sesje u Niego każdemu, kto czuje się źle w swojej pracy i chce zrozumieć gdzie tak naprawdę jest jego miejsce zawodowe. Dla mnie moja dalsza droga zawodowa, a co za tym idzie życiowa jest teraz jasna. Dzięki Patryk!

 

20 kwietnia 2014
Mikołaj - BI Administrator


 

Spotkałam się z Patrykiem siedem razy. W czasie tych spotkań wykazał się zaangażowaniem, przenikliwością i pasją, pozostając przy tym – na szczęście – asertywny. Bogate doświadczenie biznesowe, które posiada, bardzo wspierało proces coachingu. Z pomocą Patryka na każdym spotkaniu odkrywałam coś nowego o sobie lub o problemie, z którym się zmierzałam, co pozwalało mi zmieniać kąt widzenia i ustalać konkretne plany działania bez irracjonalnych wewnętrznych zahamowań. Spotkania te musiały dotykać głębokich warstw, gdyż często śmiałam się do łez albo do łez wzruszałam. Polecam!
 

16 kwietnia 2014
Beata - członek Zarządu Spółki z o.o.


 

Patryk to bardzo dobry i godny polecenia coach. Bardzo uważny i zaangażowany, z niesamowitą wrażliwością na drugiego człowieka. Wzbudza zaufanie co pozwala na zbudowanie partnerskiej relacji i całkowite otwarcie się podczas sesji, na których ma się poczucie swobody i wsparcia. Spotkania z nim pomogły mi zmienić przekonanie o sobie samej i pokazały nowe możliwości, a w konsekwencji dały sporą odwagę i determinację do tego by działać i zmienić własną rzeczywistość. Decyzja o rozpoczęciu sesji z Patrykiem to najlepsze co mogłam dla siebie zrobić i wierzę , że będzie procentować w dalszych działaniach. A dzisiaj mam pewność, że pozwoliła mi na odkrycie nowego – lepszego Ja, za co bardzo mu dziękuję.
 

1 października 2013
Ania - (KULTURAlny) Sprzedawca :)Patryk posiada ogromną intuicję i wrażliwość. Szczerze polecam jeśli ktoś chce zajrzeć w głąb siebie i odnaleźć tam coś bardzo cennego.Patryk potrafi słuchać z zaangażowaniem,a poza tym ma świetne poczucie humoru:))
 

13 września 2013
Nina - Coach


 

Po spotkaniu z Patrykiem doświadczyłam uczucia klarowności,jasności i uporządkowania. Zlokalizowałam w sobie pewne supełki które blokowały przepływ energii w moim życiu szczególnie w odniesieniu do pracy.Bardzo proste rozwiązania na które nakierował mnie coach niemal natychmiastowo przyniosły efekty.Komfort funkcjonowania powrócił bardzo szybko. Dla mnie ważne było to że Patryk patrzy na człowieka w sposób holistyczny a to podejście daje mi poczucie komfortu,bezpieczeństwa i zrozumienia.Czułam się widziana w całości uważnymi i obecnymi oczami. :) Dziękuję
 

23 lipca 2013
Zunka - Przedsiębiorca


 

© Blue way up Patryk Lange, Grodzka 42/1, 31-044 Kraków.

Polityka prywatności