Uważam, że to świetne szkolenie w wielu aspektach a najmocniejsze dwa to: poznawczy - dogłębne zrewidowanie swoich poglądów na swój temat i poznanie się na nowo oraz narzędziowy - świetne w prostocie narzędzia, gotowe do używania od razu po spotkaniu.

Kasia

Coach i Trener

Joasia i Patryk, to właściwi ludzie na właściwym miejscu! Polecam pracę z nimi z całego serca :)

Maja Wilk, Terapeuta

Szkolenie Asi i Patryka prowadzone było z dużą uważnością i niezwykle profesjonalnie. Treści bardzo ciekawe i inspirujące. Sama przyjemność! Bardzo polecam.

Katarzyna Rutecka

Nauczymy się tworzyć optymalne warunki do głębokiej, trwałej zmiany.

Warunki

Zastanowimy się nad jego znaczeniem i przedefiniujemy niektóre pojęcia.

Język

Dowiemy się czym jest i jak jej w prawidłowy, mocny i efektywny sposób używać.

Intuicja

Poznamy narzędzia i przećwiczymy umiejętności coachingowe oparte na świadomości energii.

Energia

Nauczymy się szybko docierać do sedna okoliczności by przyspieszyć głębokie zmiany w życiu Klientów.

Źródło

Poznamy podstawowe zasady i działania oparte na głębokiej, Transformującej Obecności.

Podstawy

 • Zapraszamy na 5 intensywnych dni, wypełnionych inspiracją, pracą, mocą i bliskością, podczas których poszerzysz wiedzę, poznasz metody i zdobędziesz doświadczenia umożliwiające głęboką i przemieniającą pracę z ludźmi.
   
 • Pracując metodyką Transformującej Obecności, umożliwiamy klientowi lub pracownikowi kontakt z jego autentycznością i poznanie siebie. Dzięki głębokiemu zrozumieniu własnej tożsamości i wyborów, stworzy okoliczności, w których możliwy jest ciągły rozwój i zmiana.
   
 • Jako trenerzy pracujemy w głębokiej uważności, dostępności i praktyczności i takiego podejścia do klienta uczymy podczas tego warsztatu. 
   
 • Nauczymy się pracować się w przestrzeni, w której wszystkie myśli, emocje i sposób postrzegania są czystą energią. Doświadczymy wejścia w tę energię i dowiemy się jak z nią pracować.

Prowadzący

Informacje

Podczas Kursu poznasz

Nieprześnia 1, 40 km od Krakowa

Zapisy

Miejsce szkolenia

Opinie uczestników poprzedniej edycji

Program Kursu

TPLC Polska 2020 - przywództwo i coaching oparte na transformującej obecności to uważne podejście do życia, przywództwa i biznesu.

Umożliwia dotarcie do sedna okoliczności i sytuacji, dostrzeżenie pojawiającego się potencjału, a w końcu wykorzystanie go do tworzenia nowych rozwiązań, wynikających z wyboru i pojawiających się możliwości.

5-dniowy kurs dla COACHÓW, LIDERÓW i PRZEDSIĘBIORCÓW

Joanna Zawada-Kubik (MCC) & Patryk Lange (PCC) zapraszają na stworzony przez Alana Seale'a 

Jestem człowiekiem w podróży - rzeczywistej i metaforycznej. W ciągłym procesie uczenia się i rozwoju, przemierzania setek, tysięcy kilometrów, jako trener, coach lub jako uczeń.

 

Od ponad 13 lat, zainspirowana ko-aktywnym przywództwem Karen i Henry Kimsey House, podejściem Transformującej Obecności Alana Seala, Teorią U i dialogiem zainicjowanymi przez naukowców z MIT, a także mistycznymi ścieżkami duchowymi, różnej wielkości krokami stąpam po drodze odkrywania świadomości, obecności i dialogu.

 

Czy to łatwa droga? Z pewnością nie. Żyjemy w świecie „quick wins", używania siły i pigułek na wszystko, których skutki uboczne są często bardziej niebezpieczne niż sama przypadłość. Nie serwuję tabletek na sukces. Zabieram w podróż, która pozwoli zobaczyć coś więcej: przekroczyć to co przeszkadza i stworzyć interwencje, które służą i są trwałe.

 

Zapraszam na warsztat TPLC tych, którzy czują dreszcz ekscytacji na myśl o wyruszeniu w podróż. Głęboko nie znaczy ciężko - raczej prawdziwie. Cytując Josepha Cambella - „w jaskini odnajdziesz swój skarb” wierzę, że podróż tworzy bohatera.

 

Zapraszam zatem do podróży.

Joanna Maria Zawada

Uwalniam i przekraczam...

Wierzę w ruch od wewnątrz do zewnątrz. Bardziej świadomy tego czym jestem w głębi swojego Umysłu, mogę żyć mądrzej a przede wszystkim spokojniej i w harmonii z Życiem.

 

Takie myślenie o funkcjonowaniu w Świecie, byciu jego częścią, zgłębiam i rozwijam od 2008 roku, od kiedy moją główną ścieżka rozwoju stał się Buddyzm. Od tego czasu nieprzerwanie praktykuję, jestem pod coraz większym wrażeniem prawdziwości i uniwersalności nauk, których podstawy powstały ponad 2500 lat temu. 

 

W swojej zawodowej roli bywam coachem i trenerem zapraszając i wspierając klientów do odważnej eksploracji swoich wewnętrznych światów, poznawania się w ten sposób, konfrontowania z tym co trudne i odkrywania tego co piękne i wpierające. Odwaga do bycia sobą i gotowość do poznawania prawdy o sobie, to kluczowe motywy mojej pracy. Wierzę, że z tego wynika szczera i partnerska relacja do Życia, którego jesteśmy częścią i które współtworzymy.

 

Zapraszam gorąco na spotkanie ze sobą w ramach warsztatu TPLC. Będzie to podróż wgłąb swojego wewnętrznego Świata, za pomocą obecności, uważności i szlachetnej prostoty w duchu koncepcji i narzędzi stworzonych przez Alana Seale.

 

Wyrusz z nami w podróż do Mądrości.

Patryk Lange

Joga i kuchnia roślinna w sercu Małopolski...

Umysł poprzedza wszelkie doświadczenie...

Transformująca Obecność umożliwi Ci poznanie prostych i skutecznych narzędzi, dzięki którym praca Twoja i Twojego zespołu będzie efektywniejsza i skuteczniejsza.

Dbasz o ludzi?

Jesteś liderem lub przedsiębiorcą?

 • do 3 miesięcy przed warsztatem - zwrot całej kwoty

 • od 3 do 1 miesiąca - zwrot 70 % kwoty

 • od 1 miesiąca do dwóch tygodni - zwrot 50% kwoty

 • poniżej 14 dni - kwota nie zostanie zwrócona.

Rezygnacja

Zwrot kosztów

Early Bird (do 31.02.2022): 5500 zł +VAT

 

Standard: 6000 zł + VAT

Cena

Im wcześniej tym taniej

Kurs TPLC pozwala uzyskać 52 akredytowane godziny szkoleniowe czyli tak zwane Coach Specific Training Hours

Akredytacja ICF

52 punkty

Moduł I, 3 dni
4- 6 kwietnia 2022
Ośrodek Nieprześnia 1, 40 km od Krakowa.

 

Moduł II, 2 dni

16 - 17 maja 2022

on-line.

Moduły

Pięć dni warsztatów on-line w dwóch etapach

Transformująca Obecność pozwoli Ci zadbać o to, aby Twoi klienci osiągali głębokie, trwałe zmiany w swoim życiu.

Pomagasz w zmianie?

Jesteś coachem?

Zapisuję się

Dołączam do kursu

Zgłaszam się

Bo głęboka zmiana w Świecie zaczyna się od nas...

Transformująca Obecność
w przywództwie i coachingu

Klikając poniższy przycisk "Wyślij", że przyjmuję do wiadomości, iż moje dane osobowe zawarte w tym formularzy będą przetwarzane przez Blue way up Patryk Lange, dla potrzeb niezbędnych do prowadzenia działań promocyjnym i organizacji wydarzeń i wyrażam zgodę na ich przetwarzanie w w/w zakresie zgodnie z polityką prywatnościPodstawę prawną przetwarzania moich danych osobowych stanowi art. 23 ust. 1 pkt 2 lub art. 27 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.).

Twoje imię i nazwisko?
Twój adres email?
Twój numer telefonu?
Czy rozważysz udział w wersji on-line, gdyby stacjonarna nie była możliwa?
Czy chcesz otrzymać fakturę VAT?
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany, dziękuję. Będę z Tobą w kontakcie odnośnie dalszych kroków.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

.

 1. pl
 2. en

© Blue way up Patryk Lange, Grodzka 42/1, 31-044 Kraków.