• Praktyczne zastosowanie modelu 6 emocji Paula Ekmana jako źródła informacji.
   
 • Model coachingowy SFERA.
   
 • Sposób transformowania emocji jako energii do działania. 
   
 • Pracę z ograniczeniami emocjonalnymi czyli pracę z koncepcją "to od czego uciekamy kontroluje nasze życie".

 

 • Transformujące podążanie za emocjami jako proces coachingowy.

 

 • Sposób prowadzenia sesji w nurcie Transformującej Obecności (sesja demo).

 

 • Swoje zasoby do pracy z emocjami. 

O prowadzących

Informacje

Zapisy

Podczas szkolenia poznasz

Przychodzi moment kiedy bez przystanięcia i zagłębienia się w emocje nie ma mowy o pójściu dalej.  Od pierwszej do ostatniej sesji planowanie działań i określanie rezultatów połączone jest z uczeniem się nowych rzeczy o sobie samym i stawanie twarzą w twarz, ze swoimi ograniczeniami. Nie da się rozwinąć i trwale zmienić, nie dotykając trudnych, często bolesnych miejsc. Nie dostrzeżone, pominięte emocje wracają nas z obranej drogi jak bumerang.  Umiejętność pracy z emocjami to niezbędna kompetencja skutecznego coacha. Niezbędna, aby zagwarantować Klientowi trwałą, świadomą zmianę, i co za tym idzie, utrzymanie osiągniętego celu.

Zapraszamy do praktyki dostrzegania i dotykania najwrażliwszych obszarów coachingu: emocji.

Jestem człowiekiem w podróży - rzeczywistej i metaforycznej. W ciągłym procesie uczenia się i rozwoju, przemierzania setek, tysięcy kilometrów, jako trener, coach lub jako uczeń.

 

Od ponad 13 lat, zainspirowana ko-aktywnym przywództwem Karen i Henry Kimsey House, podejściem Transformującej Obecności Alana Seala, Teorią U i dialogiem zainicjowanymi przez naukowców z MIT, a także mistycznymi ścieżkami duchowymi, różnej wielkości krokami stąpam po drodze odkrywania świadomości, obecności i dialogu.

 

Czy to łatwa droga? Z pewnością nie. Żyjemy w świecie „quick wins", używania siły i pigułek na wszystko, których skutki uboczne są często bardziej niebezpieczne niż sama przypadłość. Nie serwuję tabletek na sukces. Zabieram w podróż, która pozwoli zobaczyć coś więcej: przekroczyć to co przeszkadza i stworzyć interwencje, które służą i są trwałe.

 

Zapraszam na warsztat TPLC tych, którzy czują dreszcz ekscytacji na myśl o wyruszeniu w podróż. Głęboko nie znaczy ciężko - raczej prawdziwie. Cytując Josepha Cambella - „w jaskini odnajdziesz swój skarb” wierzę, że podróż tworzy bohatera.

 

Zapraszam zatem do podróży.

Joanna Zawada - Kubik

Uwalniam i przekraczam...

Wierzę w ruch od wewnątrz do zewnątrz. Bardziej świadomy tego czym jestem w głębi swojego Umysłu, mogę żyć mądrzej a przede wszystkim spokojniej i w harmonii z Życiem.

 

Takie myślenie o funkcjonowaniu w Świecie, byciu jego częścią, zgłębiam i rozwijam od 2008 roku, od kiedy moją główną ścieżka rozwoju stał się Buddyzm. Od tego czasu nieprzerwanie praktykuję, jestem pod coraz większym wrażeniem prawdziwości i uniwersalności nauk, których podstawy powstały ponad 2500 lat temu. 

 

W swojej zawodowej roli bywam coachem i trenerem zapraszając i wspierając klientów do odważnej eksploracji swoich wewnętrznych światów, poznawania się w ten sposób, konfrontowania z tym co trudne i odkrywania tego co piękne i wpierające. Odwaga do bycia sobą i gotowość do poznawania prawdy o sobie, to kluczowe motywy mojej pracy. Wierzę, że z tego wynika szczera i partnerska relacja do Życia, którego jesteśmy częścią i które współtworzymy.

 

Zapraszam gorąco na spotkanie ze sobą w ramach warsztatu TPLC. Będzie to podróż wgłąb swojego wewnętrznego Świata, za pomocą obecności, uważności i szlachetnej prostoty w duchu koncepcji i narzędzi stworzonych przez Alana Seale.

 

Wyrusz z nami w podróż do Mądrości.

Patryk Lange

Umysł poprzedza wszelkie doświadczenie...

Poznaj lepiej swoje emocje jako źródło informacji i zasób do pracy w coachingu. Nausz się jak uważność emocji i ich akceptacji wzmocnią Cię jako coacha.

Zauważ i zaakceptuj

Jak odważnie sięgać do potencjału emocji?

680 zł brutto

Cena

Im wcześniej tym taniej

2 i 3 lutego 2021

godziny: 18:00 - 21:00

Daty

6 godzin warsztatów on-line, 2 wieczory

Transformująca praca z emocjami w coachingu to podejście oparte o Transformującą Obecność. Dzięki temu podejściu i narzędziom skutecznie poprowadzisz Klienta do sedna tematu, nad którym z Tobą pracuje.

Poznaj i przećwicz

Jak efektywnie pracować z emocjami?

Zapisuję się

Zapisuję się

Zapisz się

Szkolenie 2 i 3 lutego, g. 18:00 - 21:00, on-line

Transformująca Praca z Emocjami

Klikając poniższy przycisk "Wyślij", że przyjmuję do wiadomości, iż moje dane osobowe zawarte w tym formularzy będą przetwarzane przez Blue way up Patryk Lange, dla potrzeb niezbędnych do prowadzenia działań promocyjnym i organizacji wydarzeń i wyrażam zgodę na ich przetwarzanie w w/w zakresie zgodnie z polityką prywatnościPodstawę prawną przetwarzania moich danych osobowych stanowi art. 23 ust. 1 pkt 2 lub art. 27 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.).

Twoje imię i nazwisko?
Twój adres email?
Twój numer telefonu?
Czy chcesz otrzymać fakturę VAT?
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany, dziękuję. Będę z Tobą w kontakcie odnośnie dalszych kroków.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

.

 1. pl
 2. en

© Blue way up Patryk Lange, Grodzka 42/1, 31-044 Kraków.